Perkkoonkatu 2, Multisilta, TAMPERE

Vuokra-asunto Tampereen Multisillasta

Multisillan metsäiset maastot tarjoavat hyvät puitteet ulkoiluun ja vapaa-ajan harrastamiseen. Alueella on hyvät julkisen liikenteen yhteydet.

Taloyhtiön piha on viihtyisä ja suojaisa sopien hyvin myös perheen pienimmille. Taloyhtiössä on pesula sekä kuivaushuone. Taloyhtiösssä on käynnissä julkisivuhuolto. Kaikki julkisivut sekä parvekkeet huolletaan ja niihin asennetaan LUMON parvekelasitus maalis-syyskuussa 2023. Taloyhtiössä on 50 autopaikkaa. Lemmikkieläimet ovat tervetulleita asuntoihimme. Vesi ja 50 Mt nettiyhteys sisältyy vuokraan.

Huomioithan nämä:
- tupakointi on kielletty asunnossa ja myös parvekkeella 1.9.2020 jälkeen tehdyillä sopimuksilla.
- tarkastamme luottotietosi. Asumiseen liittyvät maksuhäiriöt saattavat vaikuttaa asunnon saamiseen.

Kiinnostuitko? Täytä hakemus, niin olemme sinuun yhteydessä, mikäli voimme tarjota hakemustasi vastaavaa asuntoa. Pääset katsomaan asuntoa, kun olemme tarjonneet sinulle asuntoa. Hakemus tai tarjous ei sido vielä mihinkään, vaan voit päättää asunnon ottamisesta nähtyäsi asunnon.
Tätä asuntoa vuokraa YH Kodit Oy.

Kuvia kiinteistöstä

Kiinteistön tiedot

Osoite Perkkoonkatu 2, 33850 TAMPERE
Rakennusvuosi 2002
Asuntoja 67 kpl
Autopaikkoja 50 kpl
Antennijärjestelmä Kaapelitelevisiojärjestelmä
Internetyhteys Telia 50 VDSL2
Omistaja YH-Antura Oy
Irtaimistovarasto Kyllä
Yhteistilat Kerhohuone, Ulkoiluvälinevarasto, Pesutupa, Kuivaushuone, Ulkoiluvälinevarasto
Tupakointi Tupakointi on kielletty huoneistossa, parvekkeilla, asuntopihoilla sekä kiinteistön yhteisissä tiloissa 1.9.2020 ja sen jälkeen alkavilla sopimuksilla.
Lämmitys Kaukolämpö

Kiinteistössä olevat asunnot

Kerros Pinta-ala Huoneluku Vuokra Vastike ASO-maksu Asunnon tiedot
0 kohdetta listalla